פריצה של דלתות עץ מלא

אזעקות פורצים, הידועות גם בשם אזעקות פורצים או מצלמות אבטחה ביתיות שיכולים לעבור בקלות דלת. הם הרכיבים המשמשים להשמעת אזהרה נשמעת כאשר פורץ פורץ פנימה או נכנס למתחם. פריצה של דלתות עץ מלא היא אחת הסיבות הנפוצות ביותר עבור אזעקות פורץ אבטחה הביתה. המרכיבים העיקריים של אזעקות פורץ הם; חיישנים. מתגים, מקלטים ומגברים. רכיבים אלה ממוקמים במיקומים אסטרטגיים ברחבי המקום, יחד עם שלטים עם הכיתוב "אזעקת פורץ". אשר עשוי להיות מותקן מחוץ או בתוך הנכס.

מה חשוב לדעת על הדלת

חיישני דלת יכולים לזהות נוכחות של פורץ על ידי גילוי סיבוב של דלת. חיישני הדלת ממוקמים בדרך כלל על החלק החיצוני או הפנימי של הדלת. כאשר פורץ עובר דרך חיישן זה, חיישני הדלת מייצרים צליל "אנלוגי". אשר לאחר מכן מוגבר על ידי צג. התדירות של הצליל נקראת לאחר מכן על ידי חיישני הדלתות ונוצרת התראה חזותית.

המתג, השולט במערכת הראשית. ממוקם בחלקו החיצוני של הבית. המתג בדרך כלל מפעיל את האזעקה הפורץ אבל יכול גם לכבות את המערכת הראשית. כך שאם הבית נפרץ, האזעקה הפורץ אינו מופעל. כיבוי המערכת מבטיח לחלוטין שהבית בטוח מפני חדירה. ללא קשר לשאלה אם הפורץ מפעיל את האזעקה. כנ"ל לגבי המגברים.

מומלץ להניח חיישני דלת על כל הדלתות החיצוניות, במיוחד בדלתות הקדמיות ואחורה. טעות נפוצה של אנשים היא להתאים רק חיישני דלת על דלתות כי הם נמצאים לעתים קרובות והזנחה אלה דלתות כי הם לעתים רחוקות לגשת. הסיכון שדלת תיפתח בטעות בזמן הפעלת אזעקת פורצים הוא גבוה ביותר בשל העובדה כי חיישני הדלת מחוברים לשרשרת ולא ניתן להפעילם באופן ידני. מנעולן ברמת גן מקצועי ומנוסה יכול לעזור לפתור את התקלה.

דלת

זמינות של מתקן דלתות

אזעקות פורצים זמינות בזנים רבים. בחלקם מותקן לוח מקשים במרכז הדלת. המיועד להפעלת הקוד הנכון. הסוג השני כולל מנגנון זיהוי קולי, שבו בעל הבית רק צריך ללחוץ על כפתור שסופק בשלט הרחוק כדי להפעיל את האזעקה. עם זאת, שני הסוגים מציעים רמה גבוהה של הגנה מפני פורצים.

השלב הבא הוא להתקין את חיישני הדלתות. בדרך כלל, חיישני הדלת מותקנים בצד הפנימי של הדלת. הם יקבעו אם מישהו מנסה לפלס את דרכו בכוח לתוך הבית על ידי שבירת הדלת. אם נעשה ניסיון. הלם חשמלי מופעל בתוך הבית, המדמה את הצליל של אזעקת אש. זוהי דרך יעילה מאוד של אבטחת הבית, כי תדירות האזעקה יכולה להיות מגוונת בהתאם לשעה ביום ואת הביטחון של הבית.

לאחר התקנת החיישנים, הדבר השלישי שצריך לעשות הוא להפעיל את האזעקות. האזעקה צריכה להיות מופעלת ברגע שמישהו מנסה לפלס את דרכו לתוך הבית דרך כל דלת, חלון או חור. לאחר הפעלת האזעקה. הבית אטום וכלוא, והפורץ אינו יכול להיכנס לבית. עם זאת, הפעלת האזעקה אין פירושה שהבית כבר מאובטח. רק במקרה של מצב חירום. יש לפנות את הבית ולחפש בסביבה.

רוב הפריצות מתרחשות עקב רשלנותו של בעל הבית. הם לא מצליחים לשמור על הבית שלהם מאובטח כל הזמן. אם פורץ יצליח לפרוץ לבית, אז הבית עלול להינבזז והמשפחה עלולה לעמוד בפני איום של פשע אלים. לכן, הבית חייב תמיד להיות מאובטח בכל עת.

ניווט מהיר